8

let

na trhu
15

let

zkušeností
3

unikátní

podfondy
16

fondových

projektů

Miloš Vančura
Zakladatel CCFS

Slovo zakladatele

Váš partner pro investice, které mění svět k lepšímu

Vize bez strategie a byznys bez etiky jsou mise odsouzené k neúspěchu.

Za čtrnáct let na trhu financí a investic jsme obhospodařovali majetek v celkové hodnotě blížící se 1,5 miliardě korun. Každý další den na této cestě jsme si potvrzovali, že za čísly se ukrývají kromě reálných ekonomických dat také příběhy. S obojím je nutné pracovat a na základech tohoto principu stojí Czech Capital Fund SICAV.

Každý krok našeho evropsky unikátního fondu je součástí detailně propracované struktury, jejímiž čtyřmi pilíři jsou zodpovědnost, udržitelnost, efektivita a inovativní přístup. Jednotlivé projekty přecházejí do fondu ze skupiny KHYPO, s.r.o., která funguje jako business inkubátor pro firmy, jejichž koncept má smysl, ale zároveň potřebují dočasně pomoci na cestě k úspěchu.

Právě v tomto oboru jsme specialisté. Náš tým je tvořen profesionály, kteří sdílejí tento kodex a jejichž zkušenosti představují jednu z hlavních garancí zhodnocení prostředků vložených do fondu. Jakkoliv tvrdý totiž byznys může být, v jeho pozadí vždy stojí lidé a právě oni jsou rozhodujícím faktorem mezi úspěchem a neúspěchem.

Miloš Vančura
Zakladatel CCFS

Slovo zakladatele

Váš partner pro investice, které mění svět k lepšímu

Vize bez strategie a byznys bez etiky jsou mise odsouzené k neúspěchu.

Miloš Vančura
Zakladatel CCFS

Za čtrnáct let na trhu financí a investic jsme obhospodařovali majetek v celkové hodnotě blížící se 1,5 miliardám korun. Každý další den na této cestě jsme si potvrzovali, že za čísly se ukrývají kromě reálných ekonomických dat také příběhy. S obojím je nutné pracovat, a na základech tohoto principu stojí Czech Capital Fund SICAV.

Každý krok našeho evropsky unikátního fondu je součástí detailně propracované struktury, jejímiž čtyřmi pilíři jsou zodpovědnost, udržitelnost, efektivita a inovativní přístup. Jednotlivé projekty přecházejí do fondu ze skupiny KHYPO, která funguje jako business inkubátor pro firmy, jejichž koncept má smysl, ale zároveň potřebují dočasně pomoci na cestě k úspěchu.

Právě v tomto oboru jsme specialisté. Náš tým je tvořen profesionály, kteří sdílejí tento kodex a jejichž zkušenosti představují jednu z hlavních garancí zhodnocení prostředků vložených do fondu. Jakkoliv tvrdý totiž byznys může být, v jeho pozadí vždy stojí lidé, a právě oni jsou rozhodujícím faktorem mezi úspěchem a neúspěchem.

Podfondy CCFS

Objevte naše podfondy

Každý krok fondu je součástí detailně propracované vize a struktury fungování založené na zodpovědnosti, udržitelnosti, efektivitě a inovativním přístupu.

Podfondy CCFS

Objevte naše podfondy

Czech Capital Re Subfund se věnuje dlouhodobým investicím v realitním developmentu. Soustředí se zejména na investice do nemovitostí, bytových jednotek a nebytových prostor, a to především v Praze.

Nemovitostní fond se zaměřením na dlouhodobé investice v realitním developmentu.

Czech Capital PE Mezanin Subfund je fond kvalifikovaných investorů poskytující úvěry a zápůjčky. Funguje na principu cash poolu, jenž slouží jako zdroj juniorního financování pro projekty v rámci mateřského fondu CCFS.

Unikátní cash pool sloužící jako zdroj juniorního financování pro projekty CCFS.

Czech Capital Restart Subfund chrání firmy s vysokým ekonomickým potenciálem před úpadkem. Analyzujeme rozsah problémů společnosti v krizi a organizujeme její restart pomocí investic a celkové transformace.

Pomáháme firmám s potenciálem. Pohledávky měníme na příběhy se šťastným koncem.

Stabilita

Zakládáme si na všestranné dlouhodobé udržitelnosti našich projektů.

Profesionalita

Spolupracujeme s elitními experty, kteří perfektně rozumí své práci.

Hodnoty

Etika je pro nás stejně důležitá jako ekonomické výsledky.

Projekty, které mají smysl

Investujeme do příběhů, protože za každou firmou stojí lidé a jejich sny.

Projekty do CCFS přecházejí z investiční skupiny KHYPO, s.r.o.
Ta funguje jako business inkubátor a po celou
dobu procesu transformace projektu nese veškerá rizika.
Projekty do CCFS přecházejí z investiční skupiny KHYPO, s.r.o.
Ta funguje jako business inkubátor a po celou
dobu procesu transformace projektu nese veškerá rizika.

Investiční příležitosti

Kontaktujte nás

Na osobní schůzce vás rádi detailně seznámíme s investičním portfoliem, strategií a zajištěním fondu a zodpovíme jakékoli vaše další dotazy.

    Sledujte nás
    Change language