8

let

na trhu
18

fondových

projektů
3

unikátní

podfondy

Miloš Vančura
Zakladatel CCFS

Slovo zakladatele

Jsme partner pro investice, které mění svět k lepšímu.

Za patnáct let na trhu financí a investic jsme obhospodařovali majetek v celkové hodnotě blížící se dvěma miliardám korun. Každý další den na této cestě jsme si potvrzovali, že za čísly se ukrývají kromě reálných ekonomických dat také příběhy. S obojím je nutné pracovat a na základech tohoto principu stojí Czech Capital Fund SICAV.

Každý krok našeho evropsky unikátního fondu je součástí detailně propracované struktury, jejímiž čtyřmi pilíři jsou zodpovědnost, udržitelnost, efektivita a inovativní přístup. Jednotlivé projekty přecházejí do fondu třemi různými cestami. První skupinou jsou společnosti v insolvenci, kterým díky našim zkušenostem s řízenímrizik a turnaround managementem pomáháme zpět na nohy. Fond je dále svou strukturou navržen jako funkční řešení pro generační převzetí rodinného podniku, který aktuálně nemá plně vyprofilovaného nástupce. A je také ideálním řešením pro přípravu společnosti k prodeji mezinárodní struktuře v zajímavější formě fondového projektu.

Hlavní garancí zhodnocení prostředků vložených do fondu je pak především náš profesionální tým, který se může opřít o mnohaleté zkušenosti z úspěšně dokončených projektů. Jakkoliv tvrdý totiž byznys může být, rozhodujícím faktorem mezi úspěchem a neúspěchem jsou vždy nakonec lidé.

Miloš Vančura
Zakladatel CCFS

Slovo zakladatele

Váš partner pro investice, které mění svět k lepšímu

Vize bez strategie a byznys bez etiky jsou mise odsouzené k neúspěchu.

Miloš Vančura
Zakladatel CCFS

Za čtrnáct let na trhu financí a investic jsme obhospodařovali majetek v celkové hodnotě blížící se 1,5 miliardám korun. Každý další den na této cestě jsme si potvrzovali, že za čísly se ukrývají kromě reálných ekonomických dat také příběhy. S obojím je nutné pracovat, a na základech tohoto principu stojí Czech Capital Fund SICAV.

Každý krok našeho evropsky unikátního fondu je součástí detailně propracované struktury, jejímiž čtyřmi pilíři jsou zodpovědnost, udržitelnost, efektivita a inovativní přístup. Jednotlivé projekty přecházejí do fondu ze skupiny KHYPO, která funguje jako business inkubátor pro firmy, jejichž koncept má smysl, ale zároveň potřebují dočasně pomoci na cestě k úspěchu.

Právě v tomto oboru jsme specialisté. Náš tým je tvořen profesionály, kteří sdílejí tento kodex a jejichž zkušenosti představují jednu z hlavních garancí zhodnocení prostředků vložených do fondu. Jakkoliv tvrdý totiž byznys může být, v jeho pozadí vždy stojí lidé, a právě oni jsou rozhodujícím faktorem mezi úspěchem a neúspěchem.

Podfondy CCFS

Objevte naše podfondy

Czech Capital Fund SICAV je fond kvalifikovaných investorů s evropsky unikátní strukturou dělenou na tři podfondy.

Podfondy CCFS

Objevte naše podfondy

Czech Capital RE Subfund je nemovitostní fond zaměřený na realitní development a výrobní areály s pravidelným výnosem z pronájmů.

Nemovitostní fond se zaměřením na dlouhodobé investice v realitním developmentu.

Czech Capital PE Mezanin Subfund je cash pool poskytující půjčky a likviditu projektům v Czech Capital RE Subfund a Czech Capital Restart Subfund.

Unikátní cash pool sloužící jako zdroj juniorního financování pro projekty CCFS.

Czech Capital Restart Subfund chrání firmy před úpadkem, zajišťuje krizový management a připravuje plány a financování private equity projektů.

Pomáháme firmám s potenciálem. Pohledávky měníme na příběhy se šťastným koncem.

Stabilita

Zakládáme si na všestranné dlouhodobé udržitelnosti našich projektů.

Profesionalita

Spolupracujeme s elitními experty, kteří perfektně rozumí své práci.

Hodnoty

Etika je pro nás stejně důležitá jako ekonomické výsledky.

Projekty, které mají smysl

Investujeme do příběhů, protože za každou firmou stojí lidé a jejich sny.

Projekty do CCFS přecházejí z investiční skupiny KHYPO, s.r.o.
Ta funguje jako business inkubátor a po celou
dobu procesu transformace projektu nese veškerá rizika.
Projekty do CCFS přecházejí z investiční skupiny KHYPO, s.r.o.
Ta funguje jako business inkubátor a po celou
dobu procesu transformace projektu nese veškerá rizika.

Investiční příležitosti

Kontaktujte nás

Na osobní schůzce vás rádi detailně seznámíme s investičním portfoliem, strategií a zajištěním fondu a zodpovíme jakékoli vaše další dotazy.

    Sledujte nás
    Change language